Клеми електричні

14 января 2023

Для окінцювання кабелів використовуються клеми, розетки, вилки та муфти. В основному застосовуються для кабельних оконечників. Хоча вони є невеликими компонентами, від їх ефективності залежить функціонування всієї електроустановки. Продукція цієї категорії є універсальною і представлена у багатьох дизайнах та розмірах. Залежно від ваших потреб та вподобань, ви можете обрати неізольовані або ПВХ-ізольовані типи (одинарні або подвійні) у різноманітних кольорах за посиланням https://amperok.com.ua/nyzkovoltna-produkc%D1%96ja/nakonechnyky_ta_gilzy/ прямо зараз.

Клеми електричні - широкий вибір

Клеми випускаються в найбільш поширених варіантах - голчасті, кільцеві та вилочні, а розетки - у варіантах з роз'ємом та круглими.

Асортимент характеризується можливістю вибору всіх найважливіших параметрів, таких як розмір, утеплення і використовувані матеріали. Крім того, продукція пропонується за вигідними цінами. Ще однією особливістю є те, що до 100 гільз, клем і розеток можуть бути упаковані разом. Кабельні наконечники і гільзи призначені для окінцювання і з'єднання жил електричних кабелів.

Використання неізольованих кінцевих муфт

Ізольовані гільзові клеми BTB обжимаються на багатопровідні дроти і використовуються під гвинтові клеми. Клемники для електричних проводів покращують якість контакту проводу і полегшують підключення до клемних колодок і клем обладнання. Наконечники виготовлені з міді і мають зовнішню луджену поверхню. Тонкостінні алюмінієві з'єднувальні муфти для з'єднання двох проводів в контакт також доступні в інтернет-магазині EG Systems.

Застосування ізольованих гільзових клемм

З іншого боку, ізольовані гільзові клеми монтуються шляхом обтиску на багатопровідні дроти і також використовуються під гвинтові клеми. Вони виготовляються з міді та мають луджену зовнішню поверхню. Матеріал ізоляції - PA66, тобто поліамід. Кабельні обтискні гільзи призначені для використання при температурі -55 ÷ 105°С.

Февраль 21, 2023 – 04:18

Типы дверей и их отличия

Баня Зруб Ціна

Слышит ли рыба?