"Я, Побєда і Берлін": ностальгійна роуд-комедія про юність та мрії

667ec1315ae01.webp

2024 рік подарував українському кінематографу чергову перлину - пригодницьку комедію "Я, Побєда і Берлін". Цей фільм, знятий за мотивами однойменної повісті лідера гурту "Скрябін" Андрія Кузьменка (Кузьми), не лише потішить шанувальників його творчості, але й занурить глядачів у атмосферу драйвових 90-х.

Сюжет крутиться навколо двох друзів-музикантів - Кузьми (Іван Бліндар) та Барда (Володимир Гева). На початку 90-х, коли можливості здавалися безмежними, а мрії сягали зірок, хлопці отримують шанс втілити в життя одне з найзаповітніших бажань - обміняти стару "Побєду" на омріяний "Мерседес". Ця авантюрна подорож з Львова до Берліна стає для них не лише випробуванням на міцність дружби та кмітливість, але й незабутнім калейдоскопом кумедних пригод, щирих емоцій та пошуку себе.

Режисер Ольга Ряшина ("Секс і нічого особистого") майстерно передає атмосферу того часу: розгул фарб, легковажність, жага свободи та віра у власні сили. Їй вдалося не лише створити динамічний та захоплюючий сюжет, але й зберегти теплоту та щирість оригінальної повісті Кузьми.

Акторський склад фільму також на висоті. Іван Бліндар чудово втілив образ молодого Кузьми - запального, емоційного, сповненого мрій та амбіцій. Йому вдалося не лише передати харизму та манеру спілкування музиканта, але й глибоко розкрити його душу. Володимир Гева також органічно вписався в роль Барда - вірного друга та надійного компаньйона.

"Я, Побєда і Берлін" - це не просто легка комедія. Це фільм про юність, дружбу, віру в себе та прагнення до мрій. Він змушує сміятися, співпереживати героям та щиро радіти їхнім успіхам. А ще - згадувати власні молоді роки, коли все здавалося можливим, а світ був сповнений нескінченних можливостей.

Окрім розважальної складової, фільм несе й глибокий меседж. Він нагадує нам про те, що щастя не в дорогих речах, а в простих радощах життя, щирих стосунках та вірності своїм мріям. "Я, Побєда і Берлін" - це справжня скарбничка позитиву та гарного настрою, яка зігріє ваші серця та подарує заряд бадьорості.

Дещо цікаве про фільм:

  • На роль Кузьми претендувало понад 50 акторів.
  • Зйомки фільму проходили у Львові, Києві та Берліні.
  • У фільмі звучать кавери на відомі пісні Кузьми у виконанні сучасних українських виконавців.
  • "Я, Побєда і Берлін" став одним з найкасовіших українських фільмів 2024 року.

Відгуки кінокритиків на фільм

"Я, Побєда і Берлін", пригодницька комедія за мотивами однойменної повісті Кузьми Скрябіна, з моменту виходу на екрани у 2024 році, здобула чимало схвальних відгуків як від кінокритиків, так і від звичайних глядачів.

Кінокритики відзначають динамічний сюжет, щирі емоції, вдало передану атмосферу 90-х та чудову акторську гру.

  • Сергій Жадан: "Фільм, який змушує сміятися, плакати, ностальгувати і вірити в мрії. Іван Бліндар - справжнє відкриття, він на 100% втілив образ молодого Кузьми".
  • Олена Чехова: "Тепла, душевна історія про дружбу, юність та пошук себе. Фільм, який змушує згадати власні молоді роки і щиро посміхнутися".
  • Юрій Андрієвич: "Я, Побєда і Берлін" - це не просто комедія, це гімн свободі, драйву та вірі в себе. Фільм, який надихає і змушує вірити у власні сили".
Июнь 28, 2024 – 14:32

​Профессиональная печать на футболках: преимущества

Аксиально-поршневые гидронасосы: где применяются

Чому варто купити солодкі новорічні подарунки для партнерів

Google tag (gtag.js) -->
sitemap_1 sitemap_2 sitemap_3 sitemap_4 sitemap_5 sitemap_6 sitemap_7 sitemap_8 sitemap_9 sitemap_10 sitemap_11 sitemap_12 sitemap_13 sitemap_14 sitemap_15 sitemap_16 sitemap_17 sitemap_18 sitemap_19 sitemap_20 sitemap_21 sitemap_22 sitemap_23 sitemap_24 sitemap_25 sitemap_26 sitemap_27 sitemap_28 sitemap_29 sitemap_30 sitemap_31 sitemap_32 sitemap_33 sitemap_34 sitemap_35 sitemap_36 sitemap_37