Самохідний обприскувач: вибираємо розпилювачі

Щоб досягти найбільшу ефективність в захисті рослин, послуговуються трьома правилами: вибір препарату, оптимальні терміни внесення, вдало підібраний обприскувач самохідний, включно з індивідуальним типом розпилювачів. Більшість виробників техніки використовують трипозиційні види форсунок. Як відомо, засоби захисту рослин мають різні способи змішування і рекомендації щодо розміру крапель. На обертовій головці установлені форсунки з трьома видами розпилювання, що автоматично переходять на потрібний тип. Це зручно, коли потрібно змінити препарат або норму внесення хімікатів.

Етапи вибору розпилювачів для засобів захисту рослин

  1. Індивідуальні потреби підприємства. Коли шукаєш самоходний оприскувач, потрібно чітко знати потреби господарства. Краще покриття, збільшене використання пестицидів, обробка ділянок на великій швидкості і тому подібне. 
  2. Оптимальна норма виливу. Варто знати, який саме тип розпилювання використовувати, варто визначити норму виливу робочої рідини:
  • витрата препаратів л/га;
  • на якій швидкості працює обприскувач самохідний;
  • відстань між розпилювачами.
  1. Модель розпилювача. Інжекторні однофакельні і двофакельні розпилювачі – найбільш популярні серед вітчизняних аграріїв. Пристрої ідеально підходять для розпилення в середньому і великому діапазонах. За допомогою тиску, можна регулювати розмір крапель під потреби обладнання.
  2. Налаштування. Перед кожним використання агрегату, важливо налаштовувати розпилювачі, це допоможе уникнути проблем безпосередньо під час процесу роботи. 

   Самохідні обприскувачі мають основний робочий орган – розпилювач. Чи є сенс витрачати на них всі гроші світу, адже ціна гарантує якість? І так, і ні. В першу чергу важливо, щоб розпилювачі виконували саме поставлені перед ними завдання. Наприклад, пробивали густий стеблостій і якісно промивали поверхню хімікатами. Так само як і різні типи форсунок по-різному ефективні, якщо обприскувачі самохідні їдуть на швидкості 12 км/год і 25 км/год. Тому рекомендують перш за все купувати обладнання в перевірених дилерів чи виробників. Менеджери компанії підбирають потрібний розмір і модель. 

Самохідні обприскувачі краще справляються з роботою на складних рельєфах. Однак, незважаючи на високотехнологічні особливості машин, на схилах, горбах штанга все одно буде втрачати рівновагу, а значить змінювати робочу відстань між форсунками і рослинами. В таких випадках варто звернути увагу на інжекторні розпилювачі з вузьким факелом і зміною діапазону робочих капель.  

Джерело: https://boguslav.ua/produkcziya/samoxodnye-opryskivateli/

Март 1, 2023 – 10:15

Какая схема заработка в интернете работает?

Відкрите холодильне обладнання в крамницях

Сучасна типографія - офсетний та цифровий друк

Термічна обробка сталі в сучасній промисловості

sitemap_1 sitemap_2 sitemap_3 sitemap_4 sitemap_5 sitemap_6 sitemap_7 sitemap_8 sitemap_9 sitemap_10 sitemap_11 sitemap_12 sitemap_13 sitemap_14 sitemap_15 sitemap_16 sitemap_17 sitemap_18 sitemap_19 sitemap_20 sitemap_21 sitemap_22 sitemap_23 sitemap_24 sitemap_25 sitemap_26 sitemap_27 sitemap_28 sitemap_29 sitemap_30 sitemap_31 sitemap_32 sitemap_33 sitemap_34 sitemap_35 sitemap_36 sitemap_37