МЕТАЛОПЛАСТИКОВІ ВІКНА В ЗАПОРІЖЖІНа просторах інтернету можна знайти дуже багато інформації про ПВХ-вікна, який вибрати профіль, на якій фурнітурі зупиниться і т.д. У даній статті хотілося б зробити огляд всіх найпоширеніших профілів нашого міста, а також розповісти деякі хитрощі, які використовують не дуже сумлінні фірми для зниження цінової політики.


Головний принцип компанії "Фабрика комфорту" - це ЧЕСНІСТЬ!


ЯКІ МОЖНА ВИБРАТИ ПРОФІЛІ


Профіль Рехау (Rehau) ... Бюджетні варіанти профілів, як то Rehau 60 і Euro Design 70, завозять в Україну з країн Євросоюзу, і збирають готову конструкцію, за індивідуальним замовленням у нас, в Україні. А ось дорожчий, преміальний сегмент, зокрема й ламінований профіль, завозять в Україну тільки з Німеччини. Це за умови, що вікна збирають на АВТОРІЗОВАННОМУ заводі, а не в гаражах.

Якість Рехау перевірена роками і мільйонами задоволених користувачів. Високоякісні матеріали для виготовлення ПВХ профілю в поєднанні з кращими виробниками фурнітури дадуть найвисокоякісніший результат. Саме той, на який Ви розраховуєте, замовляючи вікна цього виробника.

Рехау вважається дорожчою і якіснішою лінійкою. Однак ця інформація не зовсім вірна. Адже є багато виробників на території України, які сміливо, можуть змагатися з німцями за якістю готової продукції. Про ці продукти ми поговоримо трохи пізніше.

Профіль .КБЕ (KBE).-виробництво знаходиться в Україні, проте матеріали та обладнання придбані в Німеччині. Тому різниця в ціновій політиці між Рехау і КБЕ незначна або в деяких випадках і зовсім мінімальна.

Гарантія якості на найвищому рівні, тому можна сміливо обирати ці продукти для скління не лише квартир, а й при котеджному будівництві. Адже перелік профілів цієї торгової марки дуже різноманітний.

Виробник .Стеко (Steko), один з найбільших заводів виробників нашої країни, в переліку вироблених ПВХ профілів є не тільки українські власної екструзії, а й імпортні (лінійка називається STEKO IDEAL і налічує три різновиди по монтажній глибині).

Продукція заводу високоякісна і з легкістю може конкурувати з профілями марки Рехау. Адже основний компонент для екструзії завозять .тільки з США. А великий вибір фурнітури допоможе підібрати ідеальне співвідношення ціни і якості!

Лінійки від .ТМ ВДС (WDS).ще один представник виробництва і збірки на Україні. За ціновою політикою, найчастіше перетинається з продукцією торгової марки Стеко.

Ще один екологічно чистий і гіпоалергенний варіант, який підійде для скління будь-яких видів будівель. Співвідношення ціна-якість не залишать Вас байдужими!


Маленькі хитрощі не цілком добросовісних конкурентів:

Як і було обіцяно, в цьому пункті ми докладніше розповімо про випадки, з якими зіткнулися в роботі наші менеджери. Деякі продавці вікон під час первинного прорахунку, ставлять знижку на товар свідомо більшу, ніж під час розрахунку після заміру. Таким чином, первинна озвучена ціна набагато привабливіша для замовника, ніж та, яка буде насправді під час укладення договору.

Наприклад: під час прорахунку вважають знижку 30%, а на момент заміру 15%. Звідси ціна вища і під час укладення "продажники" починають викручуватися про те, що вікно вище або ширше стандартного. Або ж використовують інші поширені варіанти - заміна комплектуючих, не врахована вартість монтажу тощо.

Іноді можна зустріти вартість набагато нижчу за рахунок того, що свідомо монтаж не входить у вартість, тому ціна виходить дуже цікава. А вартість монтажу прописана дуже дрібним шрифтом.

Свідомо зменшені розміри комплектуючих, припустимо, для нашого міста стандартний розмір підвіконня для панельних будинків, 300 мм по глибині. окна Запорожье У таких випадках ставлять 250 мм, а іноді навіть 200 мм. Тому під час прорахунку вартість зростає мінімум на 100-200 грн. Або ж вартість антимоскітної сітки не вказується, тим самим знижуючи вартість вікна мінімум на 150 грн.

Февраль 21, 2023 – 04:44

КОГДА НЕОБХОДИМ КОЛЕННЫЙ БАНДАЖ?

Вечность в камне - памятники из гранита

Качество и надежность с Аквамолл

Внутренние пререгородки из газоблока