Літій-залізо-фосфатні акумулятори: купити для ДБЖ стане кращим рішенням

Для яких цілей використовується джерело безперебійного живлення та чому літій-залізо-фосфатні акумулятори для ups стануть оптимальним вибором, наскільки виправдане таке рішення.

Акумуляторні батареї для ups — найважливіший компонент, який багато в чому визначає робочі характеристики безперебійного живлення. Саме від правильного вибору типу АКБ залежить зручність та надійність експлуатації ДБЖ, а так термін його використання. І тут варто зупинити свій вибір на LiFePO4 — літій-залізо-фосфатні акумулятори стануть оптимальним рішенням.

Чому LiFePO4 (літій-залізо-фосфатні) акумулятори відмінно підійдуть для ДБЖ

Можна виділити кілька основних функцій, для вирішення яких використовується джерело безперебійного живлення:

  • Підтримки якості параметрів енергопостачання в необхідних межах, що дуже важливо для обладнання, яке має підвищені вимоги до показників електроживлення, йдеться, перш за все, про системи зберігання даних та комп'ютери.
  • Підтримка безперервності енергопостачання — після зникнення централізованого енергопостачання ДБЖ має не допустити переривання електроживлення. Він повинен видавати напругу до моменту підключення резервного джерела живлення. При цьому час перемикання подачі електрики від центральної енергосистеми на роботу від АКБ має бути мінімальним, щоб не викликати збоїв у роботі апаратури. Якщо підключення генератора не передбачено, терміну роботи ДБЖ має бути достатньо, щоб зберегти дані та провести безпечне відключення обладнання.
  • Підтримка енергопостачання до моменту відновлення подачі електроенергії до централізованої енергосистеми.

Якщо порівняти електротехнічні та експлуатаційні характеристики LiFePO4 (літій-залізо-фосфатні) акумулятора та вимоги до акумуляторної батареї для ups, то можна зазначити:

  • LiFePO4 АКБ має дуже високу щільність заряду, це дозволяє отримати дуже компактний за розмірами ДБЖ, але який буде здатний забезпечувати електроживленням обладнання протягом тривалого часу.
  • Висока швидкість перемикання — літій-залізо-фосфорна АКБ переходить у режим видачі струму протягом лічених часток секунди, це забезпечує безперервність функціонування обладнання.
  • Висока автономність — експлуатація LiFePO4 батарей не потребує великої уваги, вони повністю герметичні та не виділяють жодних небезпечних для людини з'єднань. Важливий момент — у них відсутній так званий «тепловий розгін», тому вони мають низьку пожежну небезпеку.
  • У літій-залізо-фосфорних акумуляторів відсутній ефект пам'яті, вони можуть починати підзарядку при будь-якому залишковому рівні заряду батарей, це ніяк не позначається на їхній доступній місткості.
  • Тривалий термін експлуатації — кількість циклів перезаряду досягає у деяких моделей 7 тисяч, а у перспективних моделей — до 10000. Але що найголовніше — при цьому відбувається дуже незначна втрата доступної місткості.

Літій-залізо-фосфатні акумуляторні батареї для ups https://ads.ua/ua/lt-lifepo4 — це оптимальне поєднання ціни, продуктивності та надійності. 

Июнь 7, 2024 – 15:35

​Документация API - Подключение сайта для партнеров сервиса

Процес виготовлення та встановлення памятників для ЗСУ

Мистецька освіта та економіка - як креативність змінює Україну

Google tag (gtag.js) -->
sitemap_1 sitemap_2 sitemap_3 sitemap_4 sitemap_5 sitemap_6 sitemap_7 sitemap_8 sitemap_9 sitemap_10 sitemap_11 sitemap_12 sitemap_13 sitemap_14 sitemap_15 sitemap_16 sitemap_17 sitemap_18 sitemap_19 sitemap_20 sitemap_21 sitemap_22 sitemap_23 sitemap_24 sitemap_25 sitemap_26 sitemap_27 sitemap_28 sitemap_29 sitemap_30 sitemap_31 sitemap_32 sitemap_33 sitemap_34 sitemap_35 sitemap_36 sitemap_37